استخدام معلم خصوصی در تهران
استخدام معلم خصوصی در تهران
آوریل 22, 2021
تدریس خصوصی ابتدایی
تدریس خصوصی ابتدایی در تهران
آوریل 25, 2021

قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل آنلاین

نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی

قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل آنلاین

در این مقاله نکات مهمی در رابطه با قیمت منصفانه و مناسب برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل و آنلاین ارائه می شود. اگر می خواهید از کلاس های خصوصی ریاضی استفاده نمائید و در رابطه با نرخ و قیمت این کلاس ها سوال دارید ادامه این مطلب را بخوانید. برای کسب اطلاعات بیشتر ابتدا در رابطه با عوامل موثر بر قیمت کلاس های تدریس خصوصی ریاضی توضیحاتی ارائه می گردد. قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی 

 

قیمت تدریس خصوصی در منزل

 

۱- مقطع تدریس ریاضی

 واضح است که تدریس ریاضی در مقاطع بالاتر به تسلط و دانش بیشتر استاد نیاز دارد. بنابراین هزینه هر جلسه تدریس ریاضی دانشگاهی به نسبت تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی مسلما بیشتر است. البته در صورتی که برای دو استاد تمام عوامل دیگر یکسان باشد چنین نتیجه ای را می توان گرفت. چون به هر حال قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل و پارامترهای دیگری هم بستگی دارد. به صورت حدودی قیمت های زیر برای کلاس خصوصی ریاضی در مقاطع مختلف می تواند مناسب باشد:

قیمت منصفانه برای تدریس

تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

قیمت منصفانه برای تدریس

 دانشجویان و اساتید تازه کار ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان – اساتید مجرب: ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان – اساتید حرفه ای با سابقه تدریس و شاگردهای قبلی موفق: ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان

تدریس خصوصی ریاضی متوسطه

قیمت منصفانه برای تدریس دانشجویان و اساتید تازه کار ۶۰ تا ۸۰ هزار تومان – اساتید مجرب: ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان – اساتید حرفه ای با سابقه تدریس و شاگردهای قبلی موفق: ۱۴۰ تا ۱۶۰ هزار تومان

تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی

قیمت منصفانه برای تدریس

 دانشجویان و اساتید تازه کار ۷۰ تا ۹۰ هزار تومان – اساتید مجرب: ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومان – اساتید حرفه ای با سابقه تدریس و شاگردهای قبلی موفق: ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان

پیشنهاد می شود این مقاله را بخوانید

قیمت منصفانه برای تدریس

توضیحات کامل در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی ساعتی و جلسه ای

۲- سابقه معلم ریاضی

قیمت منصفانه برای تدریس

همانطور که از قیمت های ارائه شده در بالا هم مشخص است، نرخ کلاس های خصوصی ریاضی به سابقه استاد هم بستگی دارد. اساتیدی که در دانشگاهها و مدارس معتبر تدریس کرده اند و شاگردهای قبلی ایشان نتیجه بسیار خوبی گرفته اند مسلما بیشتر قابل اعتماد هستند و نرخ هر جلسه و یا هر ساعت کلاس خصوصی ریاضی ایشان هم بالاتر است. در سایت ماورا مدرسه  mavaramadrese.ir سابقه تدریس تمام اساتید و معلم های ریاضی ثبت شده است و می توانید با آگاهی کامل یک استاد و معلم مجرب را برای خودتان انتخاب نمائید. در ضمن، اساتیدی که به صورت جدی تر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارند نظرات شاگردهای قبلی خودشان را هم ثبت نموده اند و در نتیجه انتخاب یک استاد خوب از ماورا مدرسه کار راحتی خواهد بود.

 

قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل آنلاین

 

۳- حضوری و یا آنلاین بودن کلاس های ریاضی

 کلاس های خصوصی ریاضی که در منزل برگزار می شود به نسبت کلاس های آنلاین هزینه بیشتری دارد. به عنوان مثال اگر یک معلم مجرب و حرفه ای ریاضی هر جلسه کلاس حضوری را با نرخ ۲۰۰ هزار تومان برگزار نماید، کلاس آنلاین را احتمالا با نرخ ۱۵۰ هزار تومان موافقت خواهد کرد. البته واضح است که بازدهی کلاس های حضوری بالاتر می باشد.اما کلاس آنلاین هم مزیت هایی دارد که از آن جمله می توان به حذف محدودیت مکانی و زمانی و امکان برگزاری کلاس آنلاین در هر ساعت از شبانه روز اشاره کرد. قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی

۴- تضمینی و یا غیرتضمینی بودن کلاس ها

تعدادی از مدرسین ریاضی نتیجه گرفتن شاگردهای خودشان را تضمین می کنند و نصف و یا کل مبلغ را بعد از نتیجه گرفتن شاگرد دریافت می نمایند. هزینه کلاس های تضمینی معمولا بالاتر است و در شرایطی که نتیجه گرفتن در امتحان برای شما بسیار مهم و حیاتی است توصیه می شود از این کلاس ها استفاده نمائید. به عنوان مثال اگر یک معلم خوب ریاضی کلاس های خودش را به صورت معمول با نرخ ۱۵۰ هزار تومان برای هر جلسه برگزار نماید، در حالت تضمینی ممکن است ایشان برای هر جلسه ۲۰۰ هزار تومان را درخواست کند. در سایت های معتبر تدریس خصوصی مانند ماورا مدرسه اساتیدی که به صورت تضمینی کار تدریس خصوصی ریاضی را انجام می دهند در توضیحات صفحه خودشان این حالت را ذکر نموده اند.

 

قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی

 

۶- سایر پارامترهای موثر بر نرخ کلاس های خصوصی ریاضی

علاوه بر مواردی که گفته شد، عوامل دیگری هم بر قیمت تدریس خصوصی ریاضی موثر است. به عنوان مثال تعداد جلسات هم می تواند موثر باشد. اگر تعداد جلسات بالایی لازم داشته باشید اساتید معمولا تخفیف می دهند. به عنوان مثال اگر هزینه کلاس ریاضی یک استاد ۱۲۰ هزار تومان باشد و شما ۱۰ جلسه کلاس لازم داشته باشید می توانید در حد ۱۰ تا ۱۵ درصد از ایشان تقاضای تخفیف کنید. زمان برگزاری کلاس ها، شهر محل تدریس، خصوصی یا نیمه خصوصی بودن کلاس ها و …. هم می تواند بر نرخ کلاس های خصوصی موثر باشد. قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، در ادامه در رابطه با قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل و آنلاین نکاتی گفته خواهد شد. همانطور که مشاهده می کنید نرخ کلاس های خصوصی ریاضی از ۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان و حتی بیشتر از آن متغیر است و به پارامترها و عوامل مختلفی بستگی دارد. ممکن است نرخ ۱۰۰ هزار تومان برای هر جلسه تدریس یک استاد زیاد باشد و قیمت ۲۰۰ هزار تومان برای هر جلسه معلم دیگری کاملا منصفانه به نظر برسد. بهترین راهکار برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی با نرخ مناسباین است که به سایت های تخصصی تدریس خصوصی مانند ماورا مدرسه مراجعه کنید و از بین اساتید ریاضی در ابتدای کار بدون توجه به قیمت کلاس ها ۵ استاد خوب را انتخاب نمائید که سوابق تدریس و رزومه کاری خوبی دارند. در ادامه از بین این اساتید با معلمی که نرخ مناسبتری را درخواست می کند کلاس داشته باشید. با در نظر گرفتن نکات زیر هم می توانید یک استاد خوب ریاضی با نرخ مناسب و منصفانه داشته باشید:

۱- در نظر داشته باشید خدمات با کیفیت بالا را با نرخ خیلی ارزان نمی توانید داشته باشید. بنابراین به جای اینکه فقط سعی کنید با کمترین قیمت کلاس داشته باشید، تلاش کنید یک استاد عالی با قیمت مناسب داشته باشید.

۲- برای درس ریاضی بهتر است از اوایل ترم کلاس های خصوصی ریاضی هماهنگ شود. به این ترتیب هم احتمال نتیجه گرفتن شما بیشتر خواهد شد و هم اینکه اساتید اوایل ترم که وقت آزاد بیشتری دارند با هزینه مناسبتری برای شما کلاس برگزار خواهند نمود.

۳- برای اینکه در کل برای کلاس های خصوصی ریاضی هزینه کمتری پرداخت کنید و بهتر هم نتیجه بگیرید، در فاصله زمانی بین کلاس ها خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. به این ترتیب استاد هر جلسه مجبور نخواهد شد مطالب جلسات قبل را مرور کند و تعداد جلسات بدون دلیل افزایش پیدا نمی کند.

با در نظر گرفتن مواردی که ذکر شد، نه تنها کلاس های خصوصی ریاضی را با قیمت منصفانه و مناسب می توانید داشته باشید بلکه احتمال نتیجه گرفتن خودتان را هم افزایش خواهید داد.

منطقه قلهک تهران

قلهک محله‌ای که در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده است. از شرق به محله دروس (خیابان فکوریان)، از غرب به رودخانه قلهک، از شمال به باغ سفارت بریتانیا و از جنوب با خیابان پورمشکانی و خیابان ظفر (دستگردی) هم مرز می باشد.

قیمت منصفانه برای تدریس خصوصی

این منطقه از گذشته‌های دور دارای چندین رشته قنات بوده که برخی از آن‌ها هنوز جاری هستند. آب قنات جاری در سفارت که بسیار پرحجم و همچنان جاری است، درختان چنار کهنسال منطقه را سیراب می‌کند. در منطقه قلهک، دو مسجد به نام های مسجد جامع و مسجد اعظم قلهک وجود دارد. قدیمی ترین مسجد آن، مسجد اعظم قلهک می باشد که در آن در ایام تاسوعا و عاشورا نخل قلهک برای ایام سوگواری بیرون آورده می شود. همچنین حمام اهالی قلهک، واقع در خیابان جلالی جنب بن بست شریعتی می باشد که به نام گرمابه حافظ تا چندین سال پیش معروف بوده است ولی در حال حاضر تعطیل است. این حمام قدمتی نزدیک به صد سال دارد و تاریخ احداث آن مشخص نیست. شواهد نشان می دهد که آب قنات که از سفارت انگلیس وارد حوضچه حمام می شده و در کوره پزخانه توسط برگ درختان و الوار سوزانده شده، آب گرم می شده و اهالی حمام می کرده اند که بعدها لوله کشی آب و گاز آمده و دوش حمام نصب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *