تدریس خصوصی | نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی
تدریس خصوصی | نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی
می 1, 2021
تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی
تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی معلم خصوصی ششم ابتدای در تهران
می 5, 2021

معلم خصوصی در منزل با بالاترین کیفیت

تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در تهران

تدریس خصوصی ریاضی دوم ابتدایی در تهران

تدریس خصوصی در منزل شما با بالاترین کیفیت

به گزارش گروه خبر خبرگزاری ماورا مدرسه، در دنیای رقابتی امروز، هر دانش آموزی باید در مدرسه خود عملکرد خوبی داشته باشد تا بتواند در زندگی خود بدرخشد. اما این روزها بسیاری از مدرسه ها قادر به ارائه توجه های فردی به دانش آموزان خود نیستند. هر دانش آموزی قابلیت های یادگیری متفاوتی دارد. بعضی از دانش آموزان می توانند درس خود را به سرعت درک کنند، در حالی که برخی دانش آموزان برای پیشرفت تحصیلی به راهنمایی های بیشتر و متد های یادگیری متفاوتی نیاز دارند. تدریس خصوصی در منزل

بیشتر از خانواده‌ها به علت مشغله‌ی فراوان مانند شاغل بودن هر دو والد، ضعف‌ها و اختلالات یادگیری فرزندان و جبران کم و کاست‌ها در مدرسه به معلم خصوصی رو می‌آورند. نکات تدریس خصوصی دوره ابتدایی به نوبه‌ی خود گسترده و با اهمیت‌تر از سایر مقاطع تحصیلی است. مدرس خصوصی دوره ابتدایی می‌بایست به مسائل روانشناختی کودکان در سنین ۷ الی ۱۲ اشراف کامل داشته باشد. تدریس خصوصی در منزل

از بهترین معلمان مجموعه معلم کنکوری برای فرزندان خود بهره ببرید. برای دریافت مشاوره رایگان وبرای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

نکات تدریس خصوصی دوره ابتدایی

تدریس خصوصی دوره ابتدایی نکته های زیادی دارد. افرادی این نظر را دارند که دروس ابتدایی بسیار راحت و پیش پا افتاده است، اما به جرعت می‌توان گفت در سیستم آموزش و پرورش، دروس ابتدایی اساسی‌ و مهم ترین دروس در بین تمام مقاطع به شمار می‌رود. اگر به هر نحوی دلزدگی، ترس، استرس و اضطراب و ترس از معلم و حضور در مدرسه و کلاس درس از همان دوران ابتدایی در ذهن فرزندانمان بماند و یا پایه‌ی علمی دروسی مانند ریاضی، علوم و فارسی ضعیف بنا شود، در آینده تحصیلی فرزندان تاثیرات مخربی به وجود خواهد آمد. بنابراین در چنین مواقعی تدریس خصوصی برای دریافت یک آموزش با کیفیت ضروری و واجب می باشد. بسیاری از والدین در حال حاضر بهترین مدرسان خصوصی را برای فرزندان خود استخدام می کنند تا بتوانند در مطالعاتشان یاریشان کنند.

فرصت های یادگیری سریع تر 

تدریس خصوصی در خانه این امکان را برای دانش آموزان فراهم می کند که قبل از بحث در مدرسه، موضوع یا مفهومی را یاد بگیرند. در این فرایند، مدرسه یا کلاس درس می تواند به دانش آموزان شما در مرور موضوعات خود کمک کند و به آنها اعتماد به نفس ببخشد. با این الگوی تدریس در خانه ، یادگیری هر موضوعی راحت و بسیار آسان می شود. دانش آموزان می توانند به سرعت مفاهیم موضوع خود را پیدا کنند که این باعث افزایش کارایی آن ها نیز می شود. معلم خصوصی ابتدایی باید الگوی صحیح و با ثباتی برای دانش آموز خود باشد تا واکنش‌ها و بازخوردهای صحیحی از او دریافت نماید.

معلم خصوصی در منزل با بالاترین کیفیت

ویژگی معلم خصوصی مقطع ابتدایی

معلمی که درس ابتدایی را تدریس میکند باید شرایط و حساسیت سنی دانش آموزان مقطع ابتدایی را به خوبی درک کنند و بداند که در هر مقطع از دوره ابتدایی شرایط روحی و جسمی دانش آموزان تفاوت دارد. برای مثال دانش آموزان پایه‌ی اول ابتدایی با ورود به مدرسه و تغییر شرایط روبرو هستند و مدت زمان طولانی زمان می‌برد تا با مقررات مدرسه آشنا شود و در یک کلاس با همکلاسی‌های خود تعامل سازنده و مثبت برقرار نماید. مقاطع پایانی ابتدایی در دختران سن بلوغ است و درک دانش آموز و شرایط و روحیه ای که در آن هست در گروی مهارت‌های معلم مدرسه می‌باشد. این حساسیت ها، اطلاعات و مهارت‌ها در مورد معلم خصوصی مقطع ابتدایی نیز صادق است.  مهمترین مزیت این روش این است که باعث می شود تصویر بهتری از دانش آموز در محفل خود و در بین معلمان ایجاد شود زیرا او در حال حاضر تمامی دروس را به بهترین نحو یاد گرفته و تکالیف خود را انجام داده است. مدرسین مجموعه اوربیتال علاوه بر آموزش، تمامی مهارت های مطالعاتی مورد نیاز دانش آموز را نیز در اختیار او میگذارند.

رفع نقاط ضعف به صورت کامل 

پاسخ به هر سوال خاص جنبه های بسیاری دارد و برای نوشتن جواب صحیح نیاز به راهنمایی مناسب دارد. در مدرسه یا هر مرکز آموزشی معمولی ، یک مدرس ممکن است ظرافت های مهمی را از دست بدهد. به دلیل محدودیت زمانی ممکن است یک مدرسان مدرسه نتواند تمام نقاط ضعف هر دانش آموز را اصلاح کند. تدریس خصوصی در خانه توسط مدرسین مجموعه اوربیتال به دانش آموز کمک می کند تا در هر مرحله تجزیه و تحلیل یا تصحیح پاسخ ها را به طور کامل انجام دهد. معلم بازخورد مفیدی را به دانش آموز می دهد و همین امر باعث می شود دفعات بعدی آن ها پیشرفت بهتری داشته باشند.

مهارت های تدریس و روش های تدریس ماورا مدرسه

معلمانی که معلم ابتدایی هستند باید از روش های مختلفی استفاده کنند مانند قصه گویی، شعر خواندن، بازی‌های حسی- حرکتی، نقاشی کشیدن و… در تدریس خصوصی ابتدایی، میدان عمل بازتری برای مدرس ایجاد می‌کند. مشارکت دانش آموز حین تدریس و انجام تکالیف، قدرت برقراری ارتباط موثر و کسب مهارت‌های بین فردی او را تقویت می‌سازد. در تدریس خصوصی دروس مدرسه، استفاده از وسایل کمک آموزشی برای فهم بهتر دروسی مانند ریاضی و علوم تاثیر چشمگیری دارد. تدریس خصوصی در منزلتدریس خصوصی در منزل

توجه شخصی داشته باشید

حضور معلمان در مدرسه برای یک به یک دانش آموزان کاملاً غیرممکن است ، و نتیجه آن این است که فرزند شما یک درس را به طور جدی درک نکند.  مجموعه اوربیتال با ارائه تدریس خصوصی در خانه این اطمینان را حاصل می کند که تمرکز اصلی معلم کاملاً روی فرزند شما و مشکلات وی باشد. مزیت دیگر کلاس خصوصی یک به یک این است که در مقایسه با هر مرکز آموزشی دیگر یا مدرسه مرسوم ، کمتر محدود کننده است.

ما در چه زمانی نیاز به معلم خصوصی ابتدایی داریم؟

معلم هایی که در دوره ابتدایی، تدریس خصوصی انجام می‌دهند، فرقی نمی‌کند بازنشسته هستند یا شاغل آموزش و پرورش، ابتدا باید سعی کنند روش‌های تدریس به روز و مصوب آموزش و پرورش را الگوی عمل خود قرار دهند که دانش آموز دچار سردرگمی و بیگانگی در درس‌ها نشود. استفاده از خلاقیت در نحوه تدریس و استفاده بهینه از زمان برای تدریس و حل تکالیف می‌تواند هر جلسه تدریس خصوصی را بهترین موقعیت برای پیشرفت دانش آموز قرار دهد. اگر نمی‌توانید شاهد پاک کردن و دوباره نوشتن یک کلمه باشید و یا تکرار یک موضوع ساده مثل جمع در درس ریاضی شما را کلافه می‌کند، بهتر است همین الان تصمیم خود را برای تشکیل یک معلم خصوصی ابتدایی قطعی کنید.

دامنه پیشرفت در عملکرد دانش آموزان

اگر دانش آموز در هر موضوع خاصی ضعیف باشد، برای بهبود عملکرد نیاز به توجه ویژه معلم دارد. این اتفاق اغلب در مدرسه ممکن نیست. با بهرمندی از تدریس خصوصی موسسه اوربیتال، دانش آموز می تواند از توجه ویژه ی معلم برخوردار باشد و زمان بیشتری را به آن موضوع اختصاص دهد. همچنین مدرسان خصوصی فقط برای توجه به دروس دانش آموز نیست. او همچنین می تواند مربی دانش آموز باشد و در توسعه مدیریت زمان و مهارت های مطالعه بهتر او را راهنمایی کند. این باعث بهبود عملکرد کلی دانش آموزان می شود.

تدریس خصوصی

بهترین زمان برای گرفتن معلم خصوصی دوران ابتدایی است. زیرا در این زمان پایه‌های درسی دانش آموز شکل میگیرد و دانش آموزان اراده و اعتمادبه نفس بالایی پیدا می‌کنند. اما مدرس بسیار اهمیت دارد. اگر می‌خواهید دانش آموزتان در کنار بهترین مدرسین آموزش ببیند بهتر است به سایت بلدیاب مراجعه کنید. با ثبت نام در سایت بلدیاب در هر جای کشور که هستید به بهتریتن مدرسین دست رسی داشته باشید. اگر مدرس خصوصی هستید با ثبت نام در سایت بلدیاب خود را به همه کاربران در سراسر کشور معرفی کنید و برند خود را بسازید. تدریس خصوصی در منزل

دامنه یادگیری بهتر

با استفاده از تدریس خصوصی ، مدرسان نیز مایل به استفاده از تکنیک های جدید مطالعه هستند. معلمین موسسه اوربیتال می توانند با ارائه آموزش با کیفیت از دانش آموزان خود مراقبت بیشتری کنند.

معلم خصوصی دبستان

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی بهترین روش برای تسلط در دروس دبستان است.
تدریس کلیه دروس دوره دبستان جهت آمادگی دانش آموزان برای ورود به مدرسه و همچنین تدریس خصوصی تمامی دروس در پایه های مختلف ابتدایی از کلاس اول تا کلاس ششم به همراه مرور درس های سال گذشته هر پایه.

محیط یادگیری مثبت

دانش آموزان غالباً سوال های خود را در یک محیط کلاس بزرگ، از معلم نمی پرسند. دلیل اصلی این امر ، جو رقابتی کلاس است که در آن دانش آموزان احساس راحتی نمی کنند. اما یادگیری با معلم خصوصی به آن ها اعتماد به نفس و آزادی زیادی را برای به اشتراک گذاشتن افکارشان می دهد. یک محیط مثبت و دلگرم کننده برای یادگیری بهتر ضروری است.

قیمت تدریس خصوصی ابتدایی

قیمت تدریس خصوصی دوره ابتدایی یکی از عوامل مائثر است.تعداد درس ها و میزان ساعات جلسات از جمله عوامل مهم در قیمت جلسات تدریس خصوصی دروس ابتدایی است.قیمت کلاس های تدریس خصوصی ابتدایی با سابقه و تسلط استاد بر روی کتاب های درسی و افزایش مقطع تحصیلی معلم خصوصی ارتباط مستقیم دارد.اساتید جهت تدریس خصوصی ابتدایی در هر پایه ای باید بطور کامل بر روی دروس آن پایه تسلط داشته باشد.شرکت در کلاس های تدریس خصوصی بهترین روش برای تسلط در دروس ابتدایی است. تدریس خصوصی در منزل

انتخاب مدرس برتر

مدارس و مراکز آموزشی معمولی فرصتی برای انتخاب معلمان فراهم نمی کنند که این نیز به طور مستقیم بر نتایج تأثیر می گذارد. مهمترین مزیت کلاس خصوصی های مجموعه اوربیتال در منزل این است که در اینجا می توانید بهترین مدرس را برای موضوع خاص خود انتخاب کنید. این موضوع بسیار مهم است زیرا تنها یک مربی عالی می تواند نیازهای دانش آموز خود را درک کند و راهنمایی های مناسبی را ارائه دهد.

ونک تهران

محله‌ای واقع در شمال شهر تهران و منطقه ۳ شهرداری پایتخت ایران است.

ونک محله‌ای است اصیل ،مدرن با ساختمان‌های بلند، برج‌های تجاری و مراکز خرید متعدد که در اطراف میدان ونک، یکی از میدان‌های مهم و اصلی تهران که در خیابان ولیعصر قرار دارد؛ واقع شده‌است.

محله ونک کنونی در مجاورت یکی از قریه‌های قدیمی تهران به نام دِه وَنَک که یکی از محله‌های قدیمی و سرسبز شمال تهران بوده‌است؛ بنا شده‌است. در دوره قاجار این ده و زمین‌ها و توتستان‌های آن از املاک خانوادهٔ میرزا حسن‌خان مستوفی‌الممالک بود. آرامگاه او نیز در مجموعه معروف به «باغ مستوفی» (محل فعلی دانشگاه الزهرا) در ده ونک قرار دارد.

 

معلم خصوصی در منزل با بالاترین کیفیت

 

نام ونک تشکیل شده‌است از دو حرف (ون) به معنی درخت و علامت کوچکی (ک) و معنی نام ونک «درخت کوچک» است.

ده ونک از آبادی‌های پهنه ری باستان است و به مناسبت‌های مختلف از آن در منابع تاریخی یاد شده‌است. این ده، در دوره ناصرالدین شاه جزو آبادی‌های خالصه بود و میرزا یوسف مستوفی‌الممالک آن را از شاه خرید و با حفر چند رشته قنات، درآبادی آن‌جا کوشید.

ونک از سده‌های گذشته تا ۳۰–۴۰ سال اخیر دوپاره بوده‌است. یک پاره، ونک ارامنه نامیده می‌شد که بخش شرقی ونک (محله ونک کنونی) را در بر می‌گرفت و قلعه ارامنه در مرکز آن بود که پیرامونش کشاورزی و باغ‌داری رونق داشت. هنوز هم قلعهٔ ارامنه و گورستان ارمنیان در همین بخش وجود دارد. گورستان کهنه ارمنیان اکنون به باشگاه آرارات پیوسته و متصل به بخش جنوبی آن است.

از بهترین معلمان مجموعه معلم کنکوری برای فرزندان خود بهره ببرید. برای دریافت مشاوره رایگان وبرای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *