تدریس خصوصی ابتدایی
تدریس خصوصی ابتدایی در تهران
آوریل 25, 2021
تدریس خصوصی | نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی
تدریس خصوصی | نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی
می 1, 2021

معلم خصوصی کرج تهران

معلم خصوصی درس های ابتدایی دبیرستان دانشگاهی قیمت مناسب

آموزشگاه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری ماورا مدرسه خدمات تدریس خصوصی در کرج و تهران با قیمت ارزان و تضمینی : شما از یک تدریس خصوصی دروس چه توقعاتی دارید؟ معلم خصوصی های دلسوز و با تجربه‌ ای داشته باشد که در آموزش موضوعی که می‌خواهید، مهارت داشته باشند؟ در زمان و مکانی که دوست دارید برگزار شود؟ شما را برای کسب نمره‌ مطلوب یا رسیدن به هدف موردنظرتان آماده کند؟ در تدریس خصوصی در منزل عملکرد و نحوه مدرس بسیار موثر است که چه شیوه هایی برای یادگیری کمک میگیرد. تدریس خصوصی ریاضی کرج

آموزشگاه تدریس خصوصی ماورا مدرسه خدمات تدریس خصوصی در منزل شما در سراسر تهران و کرج با قیمت مناسب و ۱۰۰% تضمینی را به شما ارائه می دهد. آموزش خصوصی تضمینی کلیه مقاطع ابتدایی دبیرستان و دانشگاه در دروس  ریاضی ، فیزیک ، حسابان ، زبان انگلیسی و غیره با ۲۵ سال تجربه تدریس در کرج و تهران توسط معلم های خصوصی آقا و خانم درجه یک و دانش آموخته دانشگاه های معتبر ایران.

تدریس خصوصی در منزل- تدریس خصوصی کرج و تهران

آموزشگاه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری ماورا مدرسه خدمات تدریس خصوصی در کرج و تهران با قیمت ارزان و تضمینی : مجموعه برترین‌ های تدریس خصوصی در آموزشگاه تدریس خصوصی ماورا مدرسه کرج و تهران با بهره‌گیری از برترین های معلم خصوصی ، در زمینه‌ تدریس خصوصی کرج ریاضی ، تدریس خصوصی فیزیک ، تدریس خصوصی شیمی و تدریس خصوصی زیست شناسی فعالیت می‌کند. اساتید این آموزشگاه با پشتوانه علمی و تجربه غنی خود شامل تدریس خصوصی در قلم‌چی ، طراحی آزمون‌های کنکور ، تالیف کتاب، جزوات آموزشی و فیلم‌ های آموزشی بهترین معلم‌ های خصوصی برای دانش‌آموزان دبیرستان و داوطلبان کنکور سراسری می‌باشند. برای گرفتن قیمت تدریس خصوصی با ما تماس بگیرید.

قیمت تدریس خصوصی حضوری و غیر حضوری در تهران و کرج

آموزشگاه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری ماورا مدرسه خدمات تدریس خصوصی در کرج و تهران با قیمت ارزان و تضمینی : یکی از چالش های خانواده ها در استخدام معلم خصوصی بحث قیمت تدریس خصوصی در کرج و تهران است. والدین دوست دارند با کمترین هزینه بهترین نتیجه را کسب کنند، اما پیچیدگی های انتخاب معلم خصوصی عموماً آنها را سر در گم می کند. در کل هزینه های تدریس خصوصی به شرایط مختلفی بستگی دارد.

در ادامه مواردی ارائه می شود که در تعیین هزینه تدریس خصوصی استاد و معلم خصوصی در کرج و تهران تاثیرگذار است. برآیند این پارامترها مشخص می کند که دستمزد تدریس خصوصی در منزل باید در کدام قسمت بازه ۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان باشد.

تدریس خصوصی ریاضی کرج

بررسی رزومه اساتید تدریس خصوصی در منزل در کرج تهران

اساتید برای اینکه بتوانند در آموزشگاه ماورا مدرسه به عنوان معلم خصوصی فعالیت داشته باشند، ابتدا باید رزومه تدریس خصوصی در منزل خود در کرج و تهران را ارسال کنند. رزومه ها بعد از یک بررسی اولیه کوتاه، به گروه اساتید مربوطه ارسال می شود. به طور مثال اگر یک استاد بخواهد به عنوان معلم خصوصی زیست با ما همکاری کند، رزومه او توسط تعدادی از اساتید زیست شناسی بررسی شده و در صورت تایید صلاحیت، قیمت تدریس خصوصی معلم برآورد می شود. تدریس خصوصی ریاضی کرج

نظرات و امتیازاتی که دانش آموزان از معلم خصوصی ماورا مدرسه داده اند

آموزشگاه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری ماورا مدرسه خدمات تدریس خصوصی در کرج و تهران با قیمت ارزان و تضمینی : پشتیبانی ما، پس از برگزاری جلسه اول کلاس خصوصی، با خانواده دانش آموز در کرج و تهران تماس گرفته و در مورد توانمندی علمی، وقت شناسی، دلسوزی و نوع رفتار معلم خصوصی اطلاعاتی را ثبت می کند. این نظرات و امتیازهایی که در قالب ستاره از ۱ تا ۵ توسط دانش آموز برای مدرس تدریس خصوصی در منزل ثبت می شود، تاثیر بسیار زیادی بر هزینه تدریس خصوصی  استاد در ادامه همکاری‌اش با ما دارد.

کلاس های حضوری و غیر حضوری در تهران و کرج

این روزها با گسترش ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، آموزشگاه ها و دانشگاه ها، تدریس خصوصی آنلاین بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. با فراهم شدن زیر ساخت های لازم برای برگزاری کلاس های آنلاین، امروز میتوان گفت که سرچ عبارت معلم خصوصی آنلاین یکی از پر جستجوترین عبارات در زمینه ی تدریس خصوصی است. عموماً اساتیدی که کلاس های آنلاین برگزار می کنند، ۲۰ درصد هزینه تدریس خصوصی کمتری نسبت به کلاس های حضوری خود در کرج و تهران دریافت می کنند. این در حالی است که برخی از اساتید ما برای گسترش کلاس های آنلاین، تا ۵۰ درصد هزینه کمتر را برای کلاس های خصوصی آنلاین خود در نظر می گیرند.

تفاوت معلمان ماورا مدرسه با معلمان دیگر و قیمت تدریس خصوصی در تهران و کرج

آموزشگاه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری ماورا مدرسه خدمات تدریس خصوصی در کرج و تهران با قیمت ارزان و تضمینی : تصور کنید که دو دانش آموز داریم؛ یک دانش آموز دهم تجربی میخواهد در امتحان کلاسی یا ترم ریاضی ۱ نمره ی قابل قبولی بگیرد و دانش آموز دیگر می خواهد ریاضیات کنکور تجربی را بالای ۹۰ درصد بزند. قطعا دانش آموز دوازدهم تجربی مثال ما، نیاز به یک معلمی دارد که به طور تخصصی در زمینه تست کنکور کار کرده باشد؛ این درحالی است که برای دانش آموز دهم تجربی، یک استاد با دانش عمومی ریاضی خوب و تسلط در بیان و انتقال مطلب عالی، کفایت می کند. توجه داشته باشید که هر چقدر تدریس ویژه تر باشد، قیمت تدریس خصوصی آن هم در کرج و تهران توسط معلم خصوصی بیشتر خواهد بود.

مزایا تدریس خصوصی در منزل در موفقیت دانش آموزان

آموزشگاه تدریس خصوصی آنلاین و حضوری ماورا مدرسه خدمات تدریس خصوصی در کرج و تهران با قیمت ارزان و تضمینی : درک و دریافت مفاهیم و مطالب درسی، در موفقیت دانش‌آموزان و کسب نمرات عالی تاثیر زیادی دارد. از طرفی بسیاری از دانش‌آموزان علی‌رغم تلاش در مدرسه، نمی‌توانند به‌خوبی دروس را یاد بگیرند و نیاز به تمرین و بازآموزی دارند؛ بنابراین بیشتر معلمان تدریس خصوصی در منزل را پیشنهاد می‌دهند. در زمان تدریس خصوصی آنلاین و حضوری تمام وقت معلم  خصوصی در خدمت دانش‌آموز است؛ طوری که می‌تواند از معلم تمام مسائل و مشکلات درسی را بپرسد. تدریس خصوصی ریاضی کرج

دزاشیب

محله‌ای است در شمال تهران واقع در شمیران که در شرق تجریش واقع شده‌است، از شمال به جماران و نخجوان، از جنوب به تپه قیطریه، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به چیذر و فرمانیه محدود می‌شود.

قسمت شمالی دزاشیب را محله بالا و قسمت جنوبی آن را محله پایین می‌گویند

 

تاریخچه

تنها پیشینه تاریخی قابل استناد از شمیران و دزاشیب کشفیات باستانی بدست آمده از تپه‌های قیطریه که مربوط به حدود ۳۳۰۰ سال پیش است می‌باشد سایر گمانه زنی‌ها هیچ پایه و اساس تاریخی و مستند ندارد

در قدیم آن را دزج سفلی می‌نامیدند و در لهجه محلی تا سال ۱۳۲۵ ددرشو گفته می‌شد. گفته می‌شود که دزاشیب شکل تغییر یافته دزآشوب (دژآشوب) است.

شغل مردم کشاورزی و دام‌داری بوده و بقیه را کاسبان محل تشکیل می‌دادند. دزاشیب در واقع، محل گذر به نیاوران و فرمانیه بوده‌است. این منطقه هنوز بافت سنتی خود را حفظ کرده و عرض خیابان آن تغییری نکرده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *