قیمت تدریس خصوصی در تهران
قیمت تدریس خصوصی ابتدایی در تهران
آوریل 19, 2021
نکات مهم در انتخاب معلم خصوصی
تدریس خصوصی پنجم ابتدایی در تهران
آوریل 21, 2021

تدریس خصوصی ریاضی سوم در تهران

نکاتی در رابطه با معلم خصوصی

تدریس خصوصی ریاضی سوم

هرچه دانش‌آموزان دوره ابتدایی بیشتر پیش می‌روند و به مقاطع تحصیلی بالاتری می‌رسند، پیچیدگی دروس، جزییات موجود در مباحث و اهمیت آن‌ها بیشتر می‌شود. به‌همین دلیل کلاس سوم دبستان را می‌توان شروع مرحله‌ای جدید و البته مهم برای درس ریاضی دانست. تدریس خصوصی ریاضی سوم بعد از درک مفاهیم جمع و تفریق در سال‌های پیش، ریاضی سوم ابتدایی دانش‌آموزان را با مفهوم ضرب آشنا می‌کند. مفهومی که دغدغه بسیاری از والدین و نقطه ضعف بزرگ خیلی از دانش‌آموزان سوم محسوب می‌شود. برای درک همین مفهوم است که دانش‌آموزان سوم به مدرس خصوصی ریاضی سوم دبستان نیاز دارند. اگر کودک سوم دبستانی شما هم نسبت به مفهوم ضرب، فهم درستی ندارد، پیشنهاد ماورا مدرسه آموزش خصوصی ریاضی سوم در تهران است. تدریس خصوصی ریاضی سوم

در ادامه اهمیت همراهی دبیر خصوصی ریاضی برای سوم دبستان و معیارهای یک معلم خوب را خواهیم گفت.

چرا برای مقطع سوم دبستان به معلم خصوصی ریاضی نیاز دارید؟

کنار اینکه اغلب دانش‌آموزان کمک والدین را برای یادگیری دروس قبول نمی‌کنند یا والدین دانش کافی برای آموزش به سبک سیستم جدید را ندارند، موضوع دیگری که باعث می‌شود حضور معلم خصوصی ریاضی حیاتی باشد، معیار سنجش کیفی دانش‌آموزان است.

به عبارت دیگر اینکه برای سنجش دانش‌آموزان دیگر خبری از نمره نیست، نشان از آن دارد که نمره دیگر اهمیتی ندارد و مهم این است که دانش‌آموزان درک درستی از مفاهیم داشته باشند. درک اصولی مفاهیم ریاضی هم جز با تمرین زیاد و پیوسته توسط معلم باتجربه، امکان‌پذیر نیست.

ما در ماورا مدرسه ویژگی‌های زیر را در انتخاب دبیر خصوصی ریاضی سوم ابتدایی مهم می‌دانیم.

تدریس خصوصی ریاضی سوم

آموزش مفهومی و پیگیری مستمر رشد دانش‌آموز

یک معلم ریاضی خصوصی خوب باید حین آموزش مفهومی مباحث ریاضی سوم دبستان، دائما سطح دانش و میزان پیشرفت ریاضیات فرزندتان را بسنجد تا از عملکرد او اطمینان پیدا کند. علاوه‌براین دبیر خصوصی ریاضی باید به‌طور مرتب سطح علمی و روش آموزش ریاضی مدارس مختلف تهران را ارزیابی کند تا متناسب با سطح علمی مدرسه فرزندتان، مفاهیم مختلف ریاضی مانند ضرب و تقسیم، عددهای چهار رقمی، عددهای کسری، آمار و احتمال، محیط و مساحت و… را با او کار کند. به‌این ترتیب کودک شما برای امتحان‌های مختلفی که در مدرسه برگزار می‌شود، آمادگی داشته و با نوع سوالات آشنا خواهد بود.

دبیران مجموعه ماورا مدرسه که تحت نظارت مستقیم مهندس مجید تلخاب فعالیت می‌کنند، علاوه‌برینکه پیشرفت سطح علمی و دانش ریاضی سوم ابتدایی دانش‌آموز را به‌طور منظم بررسی می‌کنند، با شیوه آموزش ریاضی در مدارس برتر تهران آشنا بوده و بهترین برنامه آموزشی را براساس جدیدترین سیستم‌های آموزشی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند.

آموزش جذاب برای افزایش اعتمادبه‌نفس و علاقه به ریاضیات

ریاضیات یکی از مهم‌ترین دروس همه پایه‎های تحصیلی، به‌ویژه سال‌های ابتدایی است؛ چراکه اصلی‌ترین مفاهیم ریاضی در این مقاطع تدریس می‌شوند. بنابراین خیلی مهم است که دبیرانی باتجربه این درس را آموزش دهند تا باعث دلسردی فرزندتان از این درس مهم نشوند. یک معلم خصوصی ریاضی سوم دبستان باید توانایی کافی داشته باشد تا با آموزشی جذاب کنار بیانی خودمانی و کودکانه، مفاهیم ریاضی را به کودک شما ارائه کند. تدریس خصوصی ریاضی سوم

دبیران ماورا مدرسه تحت آموزش مهندس مجید تلخاب آموزش دیده‌اند و به‌خوبی می‌دانند چگونه ریاضی را با شیوه‌ای جذاب به کودکان آموزش دهند و با تشویق دانش‌آموزان خردسال، اعتمادبه‌نفس آن‌ها را در یادگیری و حل تمرینات ریاضی بالا ببرند. این موضوع به کودک شما کمک خواهد کرد که به ریاضی علاقه‌ پیدا کرده و از حل تمرینات آن خسته نشود. طبیعی است که چنین دانش‌آموزی با پایه قوی ریاضیات سوم را پشت سر خواهد گذاشت. از طرفی باتوجه به اینکه مفاهیم ریاضی ارائه شده در هر مقطع تحصیلی، به مباحث سال‌های قبل بستگی دارد، هرچه پایه دانش‌آموزان قوی‌تر باشد، در سال‌های آینده یادگیری ریاضی برایشان آسان‌تر خواهد شد.

تدریس خصوصی ابتدایی

شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی

دبیر خصوصی ریاضی باید آموزش مفاهیم جدید ریاضی و رفع اشکالات درسی گذشته فرزند شما را به موازات هم پیش ببرد. برای این کار لازم است معلم خصوصی ریاضی علاوه‌بر تدریس مباحث جدید، به‌تدریج دروس قبلی و مفاهیم مهم سال‌های اول و دوم ابتدایی را با کودک شما مطرح کرده و عملکرد او را ارزیابی کند. به‌این‌ترتیب فرزند شما علاوه‌بر یادگیری اصولی و مفهومی دروس پیش‌رو، مشکلات درسی مباحث قبلی را هم به‌خوبی درک کرده و مشکلاتش در درک مفاهیم ریاضی برطرف خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود فرزندتان بتواند ضمن یادگیری ریاضیات سوم ابتدایی، نگاهی هم بر مباحث ریاضی دو سال گذشته داشته و مشکلات ریاضیاتش را از پایه برطرف کند.

دبیران خصوصی ریاضی ماورا مدرسه که تدریس به دانش‌آموزان را با پیگیری مستمر مهندس مجید تلخاب پیش می‌برند، در طول تدریس ریاضی به دانش‌آموز، با حل سوالات مختلف از مباحث قبلی نقاط ضعف او را شناسایی کرده و با آموزش مفهومی و تخصصی، مشکلات درس ریاضی دانش‌آموز را رفع می‌کنند.

حل نمونه سوالات گوناگون و امتحانی

یکی از ویژگی‌های مهمی که پیش از انتخاب معلم خصوصی ریاضی سوم ابتدایی باید در نظر داشته باشید، مهارت او در ارائه و حل نمونه سوالات مهم امتحانی سوم دبستان است. یک معلم باتجربه باید سوالات ریاضی مختلفی از سطح مقدماتی تا پیشرفته و حتی تیزهوشان را دارا بوده و بتواند تک‌تک آن‌ها را با فرزندتان کار کند. با این کار تسلط کودک شما بر مباحث ریاضی بیشتر شده و می‌تواند برای هرنوع آزمونی آمادگی کافی داشته باشد. تدریس خصوصی ریاضی سوم

مهندس مجید تلخاب با همراهی تیم حرفه‌ای خود در ماورا مدرسه بانک سوالات جامعی از سوالات مقدماتی تا پیشرفته و تیزهوشان را جمع‌آوری کرده است. بنابراین مدرسان ماورا مدرسه یکی از غنی‌ترین گنجینه سوالات ریاضی را برای تمرین با دانش‌آموزان در اختیار دارند و می‌توانند با حل نمونه سوالات مختلف مفاهیم ریاضیات سوم دبستان را به‌طور مفهومی و اصولی به دانش‌آموزان بیاموزند.

تدریس خصوصی سوم

بررسی دائم روش‌های آموزشی مدارس برتر پایتخت

یک معلم خصوصی ریاضی خوب در تهران، باید با روش‌های آموزشی مدارس برتر تهران آشنایی داشته باشد. شناخت دقیق شیوه آموزش و تدریس این مدارس که با بررسی همیشگی روش‌های آموزشی آن‌ها امکان‌پذیر است، باعث می‌شود دبیران از شیوه برگزاری آزمون‌های مختلف مدارس آگاهی داشته باشند و به تناسب مدرسه موردنظر شما، بهترین تدریس را برای فرزندتان انتخاب کنند. تدریس خصوصی ریاضی سوم

تیم معلمان ماورا مدرسه به‌طور منظم با مهندس مجید تلخاب جلساتی را برگزار کرده و تغییرات متدهای آموزشی مدارس برتر تهران را بررسی می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود شیوه آموزش این تیم همیشه به تناسب تغییرات آموزشی مدارس، به‌روز باشد.

تدریس حرفه‌ای و صحیح به دانش‌آموزان بیش‌فعال

تجربه و آشنایی با شیوه‌های آموزش تنها بخشی از ویژگی‌های یک دبیر خصوصی ریاضی سوم دبستان است. این دبیران باید باتوجه به شرایط خاص کودکان از جمله بیش‌فعالی، اختلال در یادگیری، مشکل در تمرکز و… رفتار مناسبی هم با آن‌ها داشته باشند و نسبت به دانش‌آموزان عادی وقت، حوصله و صبوری بیشتری داشته باشند. در این حالت دانش‌آموز هم به ریاضیات علاقه‌مند شده و از حل تمرینات دلزده نمی‌شود.

تیم ماورا مدرسه تحت آموزش مهندس مجید تلخاب نحوه برخورد مناسب با این دانش‌آموزان و شیوه تدریس به آن‌ها را آموزش دیده‌اند. به‌همین دلیل درصورت نیاز، به آموزش و کار با این گروه از دانش‌آموزان تسلط دارند و می‌توانند با آموزش شیرین ریاضی سوم کودکان را به این درس علاقه‌مند کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *