تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی
تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی معلم خصوصی ششم ابتدای در تهران
می 5, 2021
نکاتی در رابطه با معلم خصوصی
تدریس خصوصی در منزل شما با بالاترین کیفیت در تهران
می 8, 2021

تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین در تهران

تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین در تهران

تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین در تهران

تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین در تهران

امروزه تدریس خصوصی آنلاین به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین

به دلایل مختلف تدریس خصوصی آنلاین روشی عالی برای کمک به دانش آموزانی است که در مدرسه با مشکلات درسی مواجه هستند که هم برای فرزندان و هم والدین آن ها تبدیل به یک معضل بزرگ شده است. در حالی که بسیاری از افراد نیازمند تدریس خصوصی حضوری هستند، بسیاری از دانش آموزان دیگر نیز اکنون به مربیان آنلاین اعتماد می کنند.

“برای دریافت مشاوره رایگان و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید”

تماس با ما

 

تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین در تهران

 

تدریس خصوصی آنلاین به دو صورت ناهمزمان و همزمان انجام می پذیرد. در روش ناهمزمان معلم از قبل تدریس خود را در غالب ویدئو آماده کرده و برای دانش آموز ارسال می کند. علاوه بر تدریس، تکالیف نیز برای دانش آموز ارسال می شود. اگرچه بیشتر تدریس های خصوصی آنلاین ناهمزمان به دانش آموز این امکان را می دهد تا برای کمک یا شفاف سازی بیشتر به مدرسان خود مراجعه کنند، اما برای رسیدن به این کمک، لازم نیست که هر دو طرف به طور همزمان آنلاین باشند.

اما بهتر است بدانید در این روش پس از اینکه دانش آموز ویدئو را مشاهده و درس را تمرین کرد در هر کجایی از درس دچار مشکل شود می تواند به استاد مربوطه پیام دهد تا استاد به صورت آنلاین مشکلات دانش آموز را برطرف نماید.

تدریس خصوصی آنلاین همزمان

تدریس خصوصی آنلاین همزمان، تعامل در زمان واقعی بین مدرس و دانش آموز است. برای این نوع آموزش به نرم افزاری نیاز است که به هر دو طرف امکان ارتباط مستقیم از طریق تماس تصویری را بدهد. در مقایسه با کلاس های خصوصی حضوری، مشخص است که تدریس آنلاین مزایای منحصر به فردی دارد. اکثر کلاس های آنلاین ناهمزمان به دانش آموزان این امکان را می دهند که دوره های آموزشی را با سرعت خاص خود انجام دهند( یک کار فوق العاده راحت برای هر کسی که دارای برنامه ای جالب است). علاوه بر مزایای دانش آموزی ، تدریس خصوصی آنلاین به طور موثری صنعت تدریس را تقویت کرده است. تدریس خصوصی آنلاین در تهران

 

تدریس خصوصی

 

مزایای تدریس خصوصی آنلاین

با استفاده از تدریس آنلاین زمان های هدر رفته در رفت و آمد دیگر وجود نخواهد داشت.این زمان را شما می توانید صرف کارهای مفید تری کنید. علاوه بر این در هزینه های حمل و نقل نیز پس انداز می شود. سرانجام حتی از نظر محیط زیست سازگارتر و پایدار تر است ، به خصوص اگر از اتومبیل شخصی استفاده می کنید.

همچنین به راحتی شما می توانید با یک سیستم کامیپوتر و یک اینترنت درس مورد نظر را فرا بگیرید.

رفع محدودیت های جغرافیایی

آموزگاران و دانشجویان می توانند یکدیگر را از هر جای دنیا پیدا کنند. این بدان معنی است که دانش آموزان می توانند با بهترین مدرسان متناسب با نیازهایشان ارتباط داشته باشند بدون اینکه محدودیتی در منطقه زندگی خود احساس کنند. تدریس در هر مکانی در کشور و حتی دنیا و در زمان های انعطاف پذیرتری انجام می شود. تنها چیزی که شما نیاز دارید دستگاهی مانند رایانه، تبلت و یا حتی گوشی های هوشمندی است که قابلیت اتصال به اینترنت دارند. وسیله ای که امروزه در دسترس همگان وجود دارد. برای معلمان، این یک پایگاه مشتری بالقوه بزرگ را در تمام ساعات روز به همراه دارد .

به اشتراک گذاری کارآمد منابع

به اشتراک گذاری کارآمد منابع از طریق پوشه های ذخیره شده در فضاهای ابری با تمام دانش آموزان که شامل یادداشت های درسی ، نکته های مهم ، مقالات گذشته ، سؤالات مربوط به تمرین، سؤالات نمونه و…است، کمک می کند تا همه چیز را در یک مکان مناسب سامان دهید. علاوه بر این استفاده از تخته های سفید و به اشتراک گذاری صفحه می تواند ابزاری بسیار مؤثر در آموزش و یادگیری باشد که به عنوان مثال به توضیح مفاهیم کمک می کند. کل درس را می توان به صورت PDF شسته و رفته ذخیره کرد و ضبط درس نیز امکان پذیر است. به عنوان مثال ، هر پیوند و مطالبی که از طریق چت ارسال شود ، هر لحظه بعد از تاریخ گپ در دسترس است.

 

تدریس خصوصی ابتدایی

 

تاثیر تدریس خصوصی آنلاین بر فضای یادگیری

تدریس خصوصی آنلاین، یک محیط شخصی برای یادگیری است. ممکن است بعضی افراد از مراجعه حضوری احساس خوبی نداشته و یا به دلیل طولانی بودن مسیر، امکان رفت و آمد برای آن ها فراهم نبوده و یا دشوار باشد. در تدریس خصوصی آنلاین، هیچ فشار اجتماعی وجود ندارد زیرا از لحاظ فیزیکی فرد در محیطی کاملا خصوصی قرار دارد. دانش آموزان در کلاس های آنلاین در محیط های آرام اتاق خود، جایی که در آن کاملا احساس راحتی می کنند قرار دارند، و این موضوع علاوه بر بالا بردن اعتماد نفس قدرت یادگیری آن ها را بالا می برد. دانش آموزان امروزه به دنیای آنلاین و تمام فناوری های مرتبط با درس های آنلاین عادت دارند و به همین دلیل قادر هستند از این طریق به خوبی یاد بگیرند.با استفاده از کلاس های آنلاین تمامی حواس دانش آموز به تدریس می باشد.

تدریس خصوصی آنلاین یک روش پیشرفته برای یادگیری

یکی از دلایلی که یادگیری آنلاین در بین کودکان و نوجوانان بسیار محبوب شده است این است که نسل امروز دانش آموزان، در عصر اینترنت رشد کرده اند و بیشتر از سایرین با دستگاه های دیجیتالی و آنلاین آشنا هستند. دلیل دوم این است که آن ها هنگام نیاز به کمک، به تلفن های همراه، تبلت ها یا رایانه های خود مراجعه کنند، به این معنی که احتمالاً با محیط آموزش آنلاین راحت تر هستند. برای دانش آموزانی که در مورد ریاضیات یا هر موضوع دیگری که با آن دست و پنجه نرم می کنند نگران هستند ، مهم است که بتوانند در طول دوره های تدریس احساس آرامش کنند.

“برای دریافت مشاوره رایگان و برای کسب اطلاعت بیشتر با ما تماس بگیرید”

تماس با ما

دزاشیب

محله‌ای است در شمال تهران واقع در شمیران که در شرق تجریش واقع شده‌است، از شمال به جماران و نخجوان، از جنوب به تپه قیطریه، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به چیذر و فرمانیه محدود می‌شود.

قسمت شمالی دزاشیب را محله بالا و قسمت جنوبی آن را محله پایین می‌گویند.

 

تدریس خصوصی ابتدایی آنلاین در دزاشیب

 

تاریخچه

تنها پیشینه تاریخی قابل استناد از شمیران و دزاشیب کشفیات باستانی بدست آمده از تپه‌های قیطریه که مربوط به حدود ۳۳۰۰ سال پیش است می‌باشد سایر گمانه زنی‌ها هیچ پایه و اساس تاریخی و مستند ندارد

در قدیم آن را دزج سفلی می‌نامیدند و در لهجه محلی تا سال ۱۳۲۵ ددرشو گفته می‌شد. گفته می‌شود که دزاشیب شکل تغییر یافته دزآشوب (دژآشوب) است.

شغل مردم کشاورزی و دام‌داری بوده و بقیه را کاسبان محل تشکیل می‌دادند. دزاشیب در واقع، محل گذر به نیاوران و فرمانیه بوده‌است. این منطقه هنوز بافت سنتی خود را حفظ کرده و عرض خیابان آن تغییری نکرده‌است. دزاشیب دارای دو قنات، به نام های قنات بالا و قنات پایین، است که همچنان جریان دارند. قنات بالا در میانه ی خیابان نجابت جو (در سوی شرقی) شمال تر از مسجد امیرالمؤمنین قرار دارد. قنات پایین، در خیابان شهید امیرحسین کریمی (بوعلی) شمال تر از تقاطع خیابان سلیمی است. در دهه ی سی خورشیدی آب هر دو قنات مورد آزمایش قرار گرفته بود. آب قنات بالا سالم ولی آب قنات پایین آلوده بود. به همین جهت از قنات بالا بیشتر استفاده می شد.

در زمان صدور شناسنامه و لزوم ثبت نام فامیل دو طایفه که اجداد آن‌ها به افرادی بنامهای عباس و قاسم (تا حدی که در حافظه‌ها باقی بود)منتسب می‌شد نام فامیل خود را عباسی و قاسمی انتخاب نمودند. منبع درآمد افراد ساکن در این منطقه علاوه بر کشاورزی، سبدبافی زنان بوده که هنوز زنان دزاشیبی این سنت را ادامه می‌دهند. سوتال، نام سبدهای بافتنی دزاشیب، به معنای ساقه گندم است.

اشخاص و اقوام معروف دزاشیب عبارتند از: شیخ علی شریعتمدار (فرزند حاج ملامحمد جعفر استرآبادی نویسنده منظومه آب‌حیات)؛ میرزا رفیع‌خان، میرزا هدایت، خانواده حسین قلیی خان قاجار (برادر فتحعلی‌شاه).

بر طبق روایاتی، (آشب) قلعه بزرگی از قلعه‌های این منطقه بوده‌است که زنگی بن آق سنقر آن را ویران کرده و قلعه عمادیه را در آن بنا کرده‌است. درباره طایفه‌های قدیمی محله دزاشیب که بیشترین نام فامیل این محله را به خود اختصاص داده‌اند: «شکل‌گیری این محله مانند بسیاری از محله‌های شمیران به دلیل اجتماع کشاورزان و دامداران بوده است. ۲ برادر به نام‌های قاسم و عباس که نام فامیلی قاسمی و عباسی را انتخاب کردند از نخستین افرادی هستند که در این محله ساکن شدند. آنها که از مازندران به این محل آمده بودند، ابتدا در قیطریه ساکن شدند و سپس به دزاشیب نقل مکان کردند. قدمت سکونت آنها در این محله به ۷۵۰ سال قبل می‌رسد. وارسته‌پور که قبلاً نام فامیلی عباسی داشته است . کاظمی‌ها هم طایفه بزرگی در دزاشیب هستند که بعدها به این محل آمدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *